Mieszkania pod klucz-komfort i wygoda

Kupiłeś z żoną mieszkanie, ale przeraża was perspektywa urządzania, wybierania mebli? Nie macie na to czasu, ani ochoty. Po prostu chcecie jak najszybciej się wprowadzić. Rozwiązaniem jest wynajem firmy, która robi wykończenia mieszkań pod klucz.
Jesteśmy specjalistami z doświadczeniem i ogromną wiedzą. Pomożemy ci kompleksowo urządzić twoje mieszkanie. Tworzymy zarówno projekty,
jak i wykańczamy i wyposażamy. Bierzemy również pod uwagę twoje oczekiwania i pomysły.

Możesz wybrać jeden z kilku pakietów np. pakiet eco, który jest najtańszy. Obejmuje m. in. malowanie ścian, montaż drzwi, czy położenie paneli, a także urządzenie toalety.
Dla bardziej wymagających polecamy pakiet stylowy, lub luksusowy, który obejmuje wysokiej klasy meble i podłogi. Wszystkie produkty są wyselekcjonowane. Cena obejmuje zarówno materiały, jak i robociznę.
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z nami. Zawsze dotrzymujemy terminów. Nie windujemy kosztów. Na początku tworzymy kosztorys
i czekamy na twoją akceptacje. Jeżeli nie dysponujesz od razu całą sumą, możemy udzielić ci kredytu. Raty będą niskie, ponadto masz możliwość wcześniejszej spłaty. Nie czekaj i spełnij swoje marzenie.