Wystrój wnętrz – rolety. Architekt wnętrz Poznań – rolety okienne rzymskie

Rolety to obecnie coraz częściej nieodłączny element wnętrz. Dlatego też specjalista w dziedzinie dekoracji powinien zaproponować właścicielowi mieszkania zastosowanie tego typu rozwiązania. Architekt wnętrz potrafi bowiem sprawić, by zwykłe rolety były prawdziwą dekoracją.
Rolety okienne mogą mieć obecnie różną formę. Proste, standardowe rolety wykonane z materiału są stosowane w nowoczesnych wnętrzach. Zazwyczaj są one jednokolorowe i w zależności od użytej tkaniny mogą zatrzymywać promienie słoneczne w większym lub w mniejszym stopniu. Takie rolety jednak rzadko są stosowane jako dekoracja. Dlatego też specjalista może zaproponować coś innego.

 

Rolety rzymskie wyróżniają się na tle innych swoją dekoracyjną formą. W odróżnieniu od standardowych rolet, które zwijają się w zwykły rulon, często schowany w kasecie, w przypadku tego rodzaju zasłon można zauważyć zwijanie się ich w ozdobną harmonijkę. To sprawia, że takie rolety lepiej sprawdzą się w tradycyjnie urządzonych pokojach.
W miastach takich jak Poznań można bez trudu znaleźć specjalistę, który dopasuje rolety do danego pomieszczenia. Decydując się na takie usługi ma się pewność, że zamówiony produkt będzie idealnie dopasowany.